ART / Oil paintings / Oil painting 16091026
nr 1609 1026
OIL PAINTING
Joseph Denovan Adam (1842-1896), Får i vinterlandskap. Signed, dated 1879. Oil on canvas, unframed, 53x39,
Joseph Denovan Adam (1842-1896), Får i vinterlandskap. Signerad, daterad 1879. Olja på duk, oramad, 53x39 cm
2000
SEK 2800
Monday Mars 25 2024
at 19:52:01
1.500 kr
2.600 kr
1.700 kr
1.800 kr (Robot)
1.900 kr
2.000 kr (Robot)
- Klassiska
Mar 25
Klassiska
Read more about Klassiska
OIL PAINTING
Read more about Klassiska
nr 1609 1026
OIL PAINTING
Estimate: | 2000 |
Sold: | SEK 2800 |
Monday Mars 25 2024 |
- Klassiska
Mar 25
Klassiska